ÇÖZÜMLERİMİZ

Mühendislik Hizmetleri

Tasarlamış olduğunuz sistemlerinizin dijitalleştirme ve dijital ortamda sistem doğrulamalarını simülasyon yazılımlarımızı kullanarak yapabilir, ilk üretimde doğru sonuca ulaşmanızı sağlayabiliriz. Mühendislik ekibimiz her zaman hızlı ve doğru çözüme ulaşmanız için sizlerin yanında olacaktır. Statik, dinamik, Plastik Akış, CFD, Termal testler gibi ihtiyacınız olan birçok tasarım doğrulama ve simülasyon araçlarımız sayesinde tasarımlarınızın ilk üretimde doğru olacağından emin olabilirsiniz.

Robot ve Otomasyon Uygulamaları

Mühendislik ve üretim ekibimiz ile işletmenizi inceleyip robot ile otomasyon yapılabilecek, veriminizi arttırıp maliyetlerinizi düşürecek uygulamaları gözden geçirip çözümler sunuyoruz. Tezgah yükleme boşaltma, bir yerden bir yere taşıma, montaj/demontaj, kesme(trim), frezeleme, taşlama, boyama, parlatma… ve birçok farklı uygulamada işletmenizi robotlarla hızlandırıyoruz. Robot uygulamaları düşündüğünüz gibi pahalı değil, aksine yatırım geri dönüşü (ROI) çok hızlı olan uygulamalardır. Bizimle temasa geçin ve robotları kullanarak kazancınızı nasıl arttırabileceğinizi size gösterelim.

Parça Üretimi

Farklı sektörlerin taleplerine göre geniş bir parça üretim portföyümüz bulunmaktadır. Talep edilen parçaların kullanım alanına ve koşullarına göre belirlenen toleranslarda hassas bir şekilde üretimi yapılıp istendiği takdirde CMM raporları ile birlikte müşterilerimize teslimatı yapılır. Dik işleme, tornalama, 4/5 eksen frezeleme... gibi birçok talaşlı imalat tezgahımız ile siz müşterilerimizin doğru zamanda doğru parçaya ulaşmasını sağlamak için çalışıyoruz.

İmalatımızdan Çıkan Bazı Ürünler