ÇÖZÜMLERİMİZ

Mühendislik Hizmetleri

Tasarlamış olduğunuz sistemlerinizin dijitalleştirme ve dijital ortamda sistem doğrulamalarını simülasyon yazılımlarımızı kullanarak yapabilir, ilk üretimde doğru sonuca ulaşmanızı sağlayabiliriz. Mühendislik ekibimiz her zaman hızlı ve doğru çözüme ulaşmanız için sizlerin yanında olacaktır. Statik, dinamik, Plastik Akış, CFD, Termal testler gibi ihtiyacınız olan birçok tasarım doğrulama ve simülasyon araçlarımız sayesinde tasarımlarınızın ilk üretimde doğru olacağından emin olabilirsiniz.

Sistem Tasarım ve İmalatı

Mühendis ekibimiz ile tasarımdan imalata, montajdan otomasyon uygulamalarına kadar anahtar teslim projeler üretmekteyiz. Dilerseniz proje detaylarını sizden aldıktan sonra tüm tasarım ve doğrulama hizmetlerini sizler ile paralel olarak yürütüp, projenin belirlenen kontrol noktalarında sizlerle detayları paylaşıp, imalatını gerçekleştirebiliriz. Paketleme, dolum, test, montaj hatları gibi birçok alanda çözüm sunabiliriz.

Kalıp İmalatı

Plastik (ön ısıtma, şekil verme, yapıştırma ve kesme kalıpları, enjeksiyon), metal form ve kesme kalıpları üretimi yapmaktayız. Uzun ömürlü ve bakımı kolay yapılabilen kalıp tasarımları ancak titiz bir AR-GE sürecinden sonra elde edilebilmektedir. Ayrıca tasarım ve dolum analizi çözümlerimiz ile kalıplarınızın doğruluğunu üretim öncesi görebilirsiniz.

Parça Üretimi

Farklı sektörlerin taleplerine göre geniş bir parça üretim portföyümüz bulunmaktadır. Talep edilen parçaların kullanım alanına ve koşullarına göre belirlenen toleranslarda hassas bir şekilde üretimi yapılıp istendiği takdirde CMM raporları ile birlikte müşterilerimize teslimatı yapılır. Dik işleme, tornalama, 4/5 eksen frezeleme... gibi birçok talaşlı imalat tezgahımız ile siz müşterilerimizin doğru zamanda doğru parçaya ulaşmasını sağlamak için çalışıyoruz.

İmalatımızdan Çıkan Bazı Ürünler